|
شناسه خبر: 4337

اخبار ورزشی/ فینال جام حذفی/ تیم استقلال؛

اخبار استقلال: ترکیب احتمالی استقلال در فینال جام حذفی

باتوجه به محرومیت و مصدومیت چند بازیکن استقلال، ترکیب این تیم در فینال جام حذفی تغییراتی خواهد داشت.

سی و چهارمین دوره از مسابقات جام حذفی فوتبال کشور امشب به ایستگاه پایانی می‌رسد و دو تیم استقلال و فولاد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان تکلیف این جام را هم مشخص خواهند کرد.

استقلال که با عبور از پیکان، ذوب آهن، پرسپولیس و گل گهر به این دیدار رسیده است، امشب و در غیاب سید حسین حسینی که به دلیل محرومیت این بازی را از دست داده است، از رشید مظاهری در ترکیب اصلی سود خواهد برد.

در غیاب عارف غلامی و محمد دانشگر که یکی به دلیل محرومیت و دیگری به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده‌اند، سیاوش یزدانی در کنار محمد حسین مرادمند مردان ثابت خط دفاعی هستند و به احتمال بسیار زیاد محمد نادری مدافع چپ آبی‌پوشان که سابقه حضور در پست دفاع میانی را هم دارد، سومین دفاع وسط آبی‌ها خواهد بود.

آرش رضاوند به همراه مسعود ریگی می‌توانند دو هافبک میانی باشند که بازی را برای تیمِ مجیدی آغاز می‌کنند و فرشید اسماعیلی هم که شرایط حضور در ترکیب اصلی را دارد، می‌تواند در نقش هافبک بازی‌ساز پشت دو مهاجم آبی‌پوشان قرار گیرد.

وریا غفوری که در آخرین بازی این تیم هم دبل کرد تا شاخص‌ترین چهره آبی‌ها بوده و بیشترین سهم را در رسیدن این تیم به فینال داشته باشد، امشب مثل همیشه در پست وینگر راست بازی خواهد کرد.

مجیدی برای پر کردن جای خالی محمد نادری که احتمالاً امشب جای خالی محمد دانشگر را پر کند، دو گزینه دارد و باید از بین متین کریم زاده و بابک مرادی یکی را انتخاب کند که به نظر می‌رسد به دلیل ویژگی‌های دفاعی بیشتر کریم زاده، او انتخاب اول مجیدی باشد و شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشد.

در خط حمله هم تکلیف مجیدی و استقلال کاملاً مشخص است و مثل همه بازی‌های اخیر، زوج مهدی قایدی و ارسلان مطهری به کار گرفته خواهند شد.

مهدی مهدی‌پور، سعید مهری، بابک مرادی، احمد موسوی، آرمان رمضانی، سبحان خاقانی، سینا خادم پور و… بازیکنانی هستند که به عنوان بازیکن جانشین شانس بالایی برای ورود به زمین دارند و شرایط بازی تعیین می‌کند که مجیدی چطور و در چه دقایقی از این نفرات به جای کدام یک از نفرات داخل زمین استفاده کند.

دیدار تیم‌های استقلال و فولاد در فینال جام حذفی کشور، از ساعت ۲۱ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان و با سوت بیژن حیدری آغاز می‌شود./ مهر

ارسال نظر