|
شناسه خبر: 5568

شایعه عجیبی که در مورد یحیی گل محمدی خیلی زود تکذیب شد

مجدی صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس با جملاتی خاص از سرمربی تیمش حمایت کرد.

چند روز قبل و بعد از تساوی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان بود که شایعه عجیبی در فضای منتشر شد. شایعه‌ای که بر اساس آن، سرپرست باشگاه پرسپولیس به یحیی گل‌محمدی اولتیماتوم داده و از طرف دیگر به راضی کردن مطهری برای جانشینی گل محمدی است و اگر نتواند در این امر به موفقیت برسد تارتار را جانشین گل‌محمدی می‌کند. مربی‌ای که گویا می‌تواند در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس، قراردادش با ذوب آهن را فسخ کند.

این شایعه عجیب خیلی زود توسط نزدیکان به باشگاه پرسپولیس تکذیب شد و آنها گفتند شایعه مذکور آنقدر بی پایه و اساس است که اصلا ارزش واکنش نشان دادن ندارد.

شایعه عجیبی که در مورد یحیی گل محمدی خیلی زود تکذیب شد

 

 

در چنین شرایطی، صحبتهای مجید صدری در برنامه فوتبال برتر را می‌توان واکنش رسمی باشگاه پرسپولیس در قبال شایعه رابطه سرد سرپرست و سرمربی این باشگاه دانست. صدری در تعریف از سرمربی تیمش گفته است: آقای گل‌محمدی بهترین مربی ایران است. ما در ده سال گذشته مشابه ایشان را نداشتیم. از نظر صبر، کارآمدی و تخصصش بهترین است و بعد از این زمان هم پرسپولیس چنین مربی‌ای گیرش نخواهد آمد. شاید یک سری مشکلاتی باشد اما من یک تار موی ایشان را با ده تا مربی خارجی حاضر نیستم عوض کنم.

ارسال نظر