|
شناسه خبر: 6643

شرایط عجیب بازیکنان تیم ملی در ترکیه

آخرین وضعیت حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی فوتبال مشخص شد.

در فاصله دو روز مانده تا برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برخی نفرات به دلایل مختلف هنوز خود را به دراگان اسکوچیچ و دستیارانش معرفی نکرده‌اند.

پس از  اینکه غیبت اللهیار صیادمنش به دلیل پیگیری مراحل انتقالش به تیم هال‌سیتی انگلیس و ابتلای احسان حاج صفی، سردار آزمون و احمد نوراللهی در بازی با عراق قطعی شد، مسئولان تیم ملی همچنان منتظر رفع مشکل پرواز مهدی طارمی هستند تا وی بتواند زودتر خودش به اردو برساند. البته این بازیکن همچنان در شهر دالامان با فاصله ۸۰۰ کیلومتری تا استانبول مانده و منتظر بهتر شدن وضعیت جوی برای فراهم شدن شرایط پرواز به کشورمان از ترکیه است. مسئولان فدراسیون فوتبال در حال برنامه‌ریزی هستند طارمی در اولین فرصت به اردو ملحق شود اما تاکنون زمان پرواز وی به تهران مشخص نشده است.

پس از اضافه شدن میلاد محمدی و علیرضا جهانبخش به اردو اکنون ۲۱ بازیکن در اردو هستند و قرار است پرواز کریم انصاری‌فرد، پیام نیازمند و امیر عابدزاده هم تا ظهر امروز وارد کشورمان شود. این نفرات پس از حضور در اردو تست PCR خواهند داد و تا زمان اعلام نتایج این تست در قرنطینه می‌مانند. همچنین فردا کل بازیکنان تیم ملی تست کرونا خواهند داد.

شاگردان دراگان اسکوچیچ از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه آزادی تمرین خواهند کرد. این تیم از ساعت ۱۸ پنجشنبه در ورزشگاه آزادی از عراق میزبانی خواهد کرد.

 

ارسال نظر