|
شناسه خبر: 6675

۲ ستاره واقعی در فهرست خرید پرسپولیس

با وجود گمانه زنی‌های زیادی که درباره فهرست خرید زمستانی پرسپولیس می‌شود به نظر می‌رسد ۲ بازیکن ارزشمند در این فهرست گنجانده است.

پرسپولیس در نظر دارد تیمش را برای نیم فصل دوم لیگ برتر تقویت کند. این تیم به همین منظور بسته‌های پیشنهادی اش را آماده کرده و حتی شایعه شده برای جذب بازیکنان مدنظرش با یکی دو باشگاه لیگ برتری نامه نگاری کرده است.

به گزارش فرارو، با وجود گمانه زنی‌های زیادی که درباره فهرست خرید یحیی گل محمدی برای پرسپولیس می‌شود به نظر می‌رسد ۲ بازیکن ارزشمند لیگ برتری در این فهرست گنجانده شده و مذاکرات برای جذب آن‌ها شروع شده است. پرسپولیس این ۲ ستاره را برای تقویت خط میانی و بالابردن خلاقیت در خط هافبک می‌خواهد؛ یعنی درست در همان پستی که بشار رسن و بعد‌ها احمد نوراللهی حضور داشتند.

به همین منظور اولین گزینه یحیی گل محمدی برای پرسپولیس، سعید صادقی، هافبک خلاق و گلزن باشگاه گل گهر است. صادقی در نیم فصل یکی از بهترین‌های لیگ بود و موفق شد روی ۸ گل تیمش تاثیر مستقیم بگذارد. صادقی البته مشتریان زیادی دارد، ولی با توجه به نیاز پرسپولیس به بازیکنی در پست او، به نظر می‌رسد در صورت رضایت گل گهر، صادقی پیراهن پرسپولیس را به تن کند.

دیگر بازیکن ارزشمندی که این روز‌ها در فهرست خرید یحیی گل محمدی دیده می‌شود علیرضا کوشکی هافبک – مهاجم باشگاه پیکان است. این بازیکن ۲۲ ساله پدیده نیم فصل اول لیگ برتر بوده و البته که همین حالا تبدیل به سوژه مشترک فهرست خرید پرسپولیس و استقلال شده است.

فارغ از تمام هیاهو و اسامی عجیبی که اطراف باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود به نظر می‌رسد این ۲ بازیکن، ستاره‌های واقعی فهرست پرسپولیس هستند، چون برای برطرف کردن نقاط ضعف تیم قرار است خریداری شوند و قاعدتا می‌توانند پرسپولیس در مسیر یک قهرمانی احتمالی دیگر کمک کنند.

 

ارسال نظر