|
شناسه خبر: 6750

ستاره جذاب سپاهان در راه پرسپولیس

شنیدیم مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تک تک بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی که قرارداد دارند به باشگاه های آنها نامه زده است.

بلافاصله پس از انتخاب رضا درویش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس، یحیی گل محمدی و افشین پیروانی جلسه ای ۴ ساعته با او برگزار کردند.

در این نشست یحیی گل محمدی لیست بازیکنان مورد نظر خود را در اختیار رضا درویش گذاشت.

نکته قابل تأمل لیست یحیی گل محمدی به مدیرعامل جدید پرسپولیس، قرارداد داشتن اغلب بازیکنان مورد نظر سرمربی بود!

برهمین اساس باشگاه پرسپولیس به جای بازیکنان یا مدیربرنامه های آنها باید با باشگاه های مختلف مذاکره می کرد.

یکی از این نامه ها در رسانه ها منتشر شد مبنی براینکه باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای خواستار جذب مهاجم پیکان شده است. علیرضا کوشکی مد نظر یحیی گل محمدی قرار گرفت اما به دلیل درخواست مالی نسبتا سنگین باشگاه پیکان نتوانست پرسپولیسی شود و به فولاد خوزستان پیوست تا به نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.

در این میان باشگاه های دیگری هم بودند که با نامه های مشابه باشگاه پرسپولیس مواجه شدند. شاید جالب باشد بدانید یحیی گل محمدی خواستار جذب ۳ بازیکن تیم سپاهان اصفهان شده است.

شهریار مغانلو اولین گزینه مورد نظر یحیی گل محمدی است. شاگرد سرمربی پرسپولیس در لیگ بیستم که یکی از نفرات مؤثر این تیم در فصل گذشته لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بود اما در نقل و انتقالات تابستانی به سپاهان اصفهان کوچ کرد.

با این وجود شهریار مغانلو سرلیست یحیی گل محمدی در خط حمله است. دومین سپاهانی مورد نظر سرمربی پرسپولیس سجاد شهباززاده بوده که در تابستان گذشته نیز مذاکراتی با او داشت.

مهاجم با تجربه سپاهان بار دیگر مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته است.

اما سومین گزینه سپاهانی سرمربی پرسپولیس یک شاگرد قدیمی است. دانیال اسماعیلی فر شاگرد سابق سرمربی پرسپولیس در تیم ذوب آهن اصفهان که از نظر یحیی گل محمدی بهترین مدافع راست ایران است.

چشم سرمربی پرسپولیس دو سالی می شود که دنبال دانیال اسماعیلی فر است که در نیم فصل اول نیز به نوعی بهترین بازیکن سپاهان بوده اما با تیم اصفهانی قرارداد دارد.

باشگاه سپاهان  البته پاسخ منفی به نامه پرسپولیسی ها داد اما این درخواست تعجب محمدرضا ساکت و دست اندرکاران باشگاه اصفهانی را هم در پی داشت که پرسپولیسی ها چه فکری کرده اند که ۳ بازیکن کلیدی ما را آن هم در اوج رقابت می خواهند؟!

منبع: خبر ورزشی

 

ارسال نظر