|
شناسه خبر: 6868

شرط عجیب مربی سابق بارسا برای حضور در ایران

مربی اسپانیایی برای حضور در تیم ملی فوتسال ایران و همکاری با وحید شمسایی شرط همکاری پاره وقت را مطرح کرده است.

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران برای تکمیل کادر فنی خود نیاز به یک مربی خارجی تمرین دهنده دارد. شمسایی دیروز در مصاحبه‌ای تاکید کرد که اولویتش برای این پست، یک مربی اسپانیایی است.

همانطور که روز گذشته خبر دادیم، «میگوئل آندرس مورنو» مربی اسپانیایی یکی از گزینه‌های شمسایی است و با وی مذاکراتی هم صورت گرفته است. کارنامه میگوئل به عنوان یک مربی تمرین دهند بسیار قوی و پربار است و شامل حضور در تیم‌های مطرحی چون بارسلونا، اینترمووی‌استار و تیم‌های ملی آذربایجان، هلند و … می‌شود. میگوئل در حال حاضر در تیم ملی آلمان فعالیت می‌کند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد این مربی علاوه بر مسائل مالی، یک شرط اصلی برای همکاری با تیم ملی ایران دارد و آن هم حضور پاره وقت در اردوهای تیم کشورمان است.

میگوئل درخواست کرده است که هنگام تشکیل و آغاز اردوهای تیم ملی به ایران سفر کند و با پایان اردوها، ایران را ترک کند.

در همین ارتباط گفتگویی را با میگوئل انجام دادیم اما این مربی اسپانیایی در مصاحبه کوتاه خود، پاسخ روشنی به احتمال حضورش در تیم ملی ایران نداد.

میگوئل گفت: اجازه بدهید بعداً به سئوال شما پاسخ بدهم. من در حال سفر هستم اما پیشاپیش می‌توانم به شما بگویم که هم کشور و هم فوتسال ایران برای من بسیار جالب است.

گزینه دیگر مدنظر وحید شمسایی «خسوس کاندلاس» سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران بود که به نظر می‌رسد خسوس هم علاقه‌ای به کار مجدد در ایران نداشته باشد.

منبع: مهر​

ارسال نظر