|
شناسه خبر: 6870

کشته شدن همسر یک فوتبالیست در درگیری مسلحانه/عکس

کریستینا ویتا آراندا، اینفلوئنسر پاراگوئه‌ای اینستاگرام و همسر ایوان تورس بازیکن تیم المپیا در یک درگیری مسلحانه به ضرب گلوله کشته شد تا رابطه‌اش با این فوتبالیست به تلخی پایان یابد.

«کریستینا ویتا آراندا» که دارای سه فرزند از بازیکن کلاب المپیا «ایوان تورس» است، با اصابت گلوله به سرش راهی بیمارستان شده بود که اندکی بعد درگذشت. گزارش‌های محلی می‌گویند تورس نیز در کنسرت حضور داشت و به انتقال همسرش به بیمارستان کمک کرد.

قربانی درگیری مسلحانه

همسر تورس که مدل و اینفلوئنسر است به تازگی اعلام کرده بود که او و تورس پس از ۱۰ سال زندگی مشترک قصد دارند طلاق بگیرند. کریستینا که بیش از ۵۰۰ هزار دنبال‌کننده در اینستاگرام داشت، در یک درگیری مسلحانه در قسمت VIP آمفی‌تئاتر «خوسه آسونسیون فلورس» در آسونسیون پایتخت پاراگوئه گرفتار شده بود. اگرچه تیراندازی روز یکشنبه هنوز توسط پلیس در حال بررسی است.

مردی به نام «مارکوس ایگناسیو روخاس مورا» نیز جان باخت، و گزارش‌های تأیید نشده حاکی از آن است که هدف مورد نظر یک فروشنده مواد مخدر به نام «ادرسون سالیناس بنیتس» بوده است. ۴ نفر بین ۲۳ تا ۴۰ ساله هم مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و به دلیل جراحات وارده در بیمارستان بستری شدند.

ایوان قبل از اینکه در دسامبر ۲۰۱۴ با کلاب المپیا قرارداد ببندد، حرفه خود را در تیم رقیبش سرو پورتنو آغاز کرد. او در اثر این حادثه دچار حمله پانیک شد اما آسیبی ندید.

 

تصاویر تلویزیون‌های محلی یکی از قربانیان را نشان می‌دهند که توسط محافظان امنیتی و امدادگران با برانکار به بیرون از سالن آمفی‌تئاتر برده می‌شود و مرد دیگری که به نظر می‌رسد زخمی شده توسط دو مرد دیگر که به او در راه رفتن کمک می‌کردند به سمت در خروجی هدایت می‌شد.

«یولاندا گونسالس» رئیس بیمارستان ایتاگوئا ناسیونال با تأیید مرگ کریستینای ۲۹ ساله گفت: «او هنگام ورود به بیمارستان اینتیوبه شد و پس از ایست قلبی به مدت ۲۵ دقیقه احیای قلبش ادامه داشت اما نتیجه نداشت. او پس از تلاش‌های طولانی برای نجاتش درگذشت.»

درگذشت اینفلوئنسر

ویتا آراندا خود را در اینستاگرام به حدود ۵۰۰ هزار دنبال‌کننده‌اش به عنوان مربی شخصی توصیف می‌کرد، اگرچه کار مدلینگ هم انجام می‌داد و اغلب به عنوان اینفلوئنسر شناخته می‌شد.

او ۴ روز قبل از مرگش ویدئویی از خودش در حال ورزش کردن به اشتراک گذاشته بود و نوشت: «مردم فکر می‌کنند که من به این دلیل به باشگاه می‌روم که بدن خوبی از خودم به نمایش بگذارم. چیزی که آن‌ها نمی‌دانند این است که ورزش کردن باعث کنترل استرس و اضطراب می‌شود، به بهبود روحیه من کمک می‌کند و به من قدرت فیزیکی و ذهنی و اعتماد به نفس می‌دهد.»

کشته شدن همسر یک فوتبالیست در درگیری مسلحانه/عکس

در آستانه جدایی

قبل از اینکه کریستینا اعلام کند که او و همسرش می‌خواهند از هم جدا شوند، عکس ۲ نفره از خودشان در روز کریسمس به اشتراک گذاشته بودند. ایوان که هنوز در مورد این تراژدی صحبت نکرده، زیر عکس نوشته بود: «جمع خانوادگی و میز چیده شده، خاص‌ترین چیز در هر کریسمس است.»

این فوتبالیست پس از انتشار خبر جدایی از همسرش، در عکسی که با فرزندانش گرفته و به اشتراک گذاشته بود نوشت: «من همیشه فردی صادق و بی‌ریا بوده‌ام و امروز بسیار ناراحت هستم و درد می‌کشم. اما با این وجود من امروز اینجا هستم تا نهایت تلاشم را بکنم و همیشه بجنگم. از خانواده‌ام، هم‌تیمی‌هایم و هم‌تیمی‌های سابقم که در این لحظه سخت کنارم هستند و از من حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.»

زمانی که تیراندازی اتفاق افتاد، آنها هنوز زن و شوهر بودند و گمان می‌رود که سعی می‌کردند رابطه بین‌شان را بهبود ببخشند. گروهی به نام «بینومیو دی اورو» روی صحنه بودند که تیراندازی رخ داد. کنسرت بلافاصله به حالت تعلیق درآمد.

کشته شدن همسر یک فوتبالیست در درگیری مسلحانه/عکس

ایوان تورس در فاصله زمانی حضورش در کلاب المپیا مدتی را با تیم دسته اولی اتلتیکو کولون در آرژانتین گذراند. او در سال ۲۰۱۷ پس از پایان یافتن دوران قرضی‌اش به تیم پاراگوئه‌ای پیوست. المپیا در پی مرگ همسر تورس تمرین امروز صبح را کنسل کرد. این تصمیم زمانی اتخاذ شد که مشخص شد همسر بازیکن دیگری هم در بین مجروحان است. «ژونا دانیلا بارینتوس» نامزد «ویکتور سالازار» آرژانتینی پس از اصابت گلوله به پایش در همان کنسرت به سرعت به بیمارستان منتقل شد. وضعیت او پایدار توصیف شده است.

رئیس پلیس «بنیسیو رامیرس» اظهار داشت که همسر ایوان تورس، کریستینا ویتا آراندا، یک قربانی جانبی بوده است. او به ایستگاه رادیویی محلی گفت: «تئوری اولیه پلیس این است که او قربانی جانبی است. او از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان سالم به در نبرد.»

خبرورزشی

ارسال نظر