|
شناسه خبر: 6961

ستاره جنجالی استقلال سرانجام جدا شد

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از مذاکره با مدیران باشگاه استقلال در نهایت از این تیم جدا شد.

رشید مظاهری، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از کش و قوس‌های زیاد سرانجام از این تیم جدا شد. مظاهری در این فصل روزهای سختی را در استقلال تجربه کرد و در بیشتر بازی‌ها حتی در لیست ۱۸ نفره هم قرار نداشت ولی دروازه‌بان آبی‌پوشان سیاست سکوت را در پیش گرفت و استقلال را وارد حاشیه نکرد.

با توجه به موضع فرهاد مجیدی در مورد مظاهری، قابل پیش‌بینی بود که این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی از استقلال جدا شود و این اتفاق در نهایت رخ داد تا گلر آبی‌ها به صورت رسمی از جمع آبی‌پوشان جدا شود. مظاهری بیش از ۴ میلیارد تومان از استقلال طلب داشت و حتی طبق بندی که در قراردادش وجود داشت، می‌توانست با توجه به عدم دریافت حق و حقوق و مطالباتش از استقلال، قراردادش را به صورت یک‌طرفه فسخ کند ولی تصمیم گرفت به صورت توافقی از استقلال جدا شود.

مظاهری و استقلال در چند روز گذشته مذاکرات فشرده‌ای را با یکدیگر انجام دادند و در نهایت این دروازه‌بان تمام طلبش را به این باشگاه بخشید تا در نهایت به صورت قطعی از استقلال جدا شود. مظاهری حالا بازیکن آزاد است و به زودی تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد. گفته می‌شود این دروازه‌بان با سپاهان به توافق رسیده است و به زودی قراردادش را امضا می‌کند.

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر