|
شناسه خبر: 8033

سورپرایز ویژه پرسپولیس برای دربی

پاسخ این سوال که آیا عیسی آل‌کثیر به دربی می‌رسد یا نه برای هواداران دو تیم به یک اندازه اهمیت دارد.

عیسی آل‌کثیر از زمان حضورش در پرسپولیس بیش از این که برای تیمش بازیکن مهمی باشد برای استقلالی‌ها مهم بوده است. نام او به شدت با حریف سنتی قرمز‌ها گره خورده است. بحث محرومیت او در آسیا و ارتباطش با نامه‌نگاری آبی‌ها، گلزنی در دربی و شادی گل مخصوص؛ او را در این بازی سنتی به یک چهره ویژه تبدیل کرده است. به همین دلیل است که دربی بدون او انگار چیزی را کم دارد. آخرین خبر‌هایی که از بازیکن مصدوم یحیی گل‌محمدی شنیده می‌شود، اما هواداران را امیدوار کرده است که شاید این جای خالی پر شود.

آخرین صحنه حضور عیسی آل‌کثیر در لیگ امسال بازی با پدیده بود. این بازیکن که لب خط برای «استپ کردن» توپ می‌دوید بدون اینکه به کسی برخورد کند نقش بر زمین شد و با برانکارد بیرون رفت و همان زمان بحث پاره شدن رباط صلیبی و دوری طولانی‌مدتش از میادین مطرح شد. در این میان، اما خبری از عمل جراحی مهاجم قرمز‌ها نبود و خبر‌هایی شنیده شد که او قصد جراحی ندارد و تلاش می‌کند تا با فیریوتراپی و تمرینات اختصاصی خودش را به بازی‌های این فصل برساند. هفته بیست‌و‌دوم به پایان رسید و همچنان خبری از این مهاجم نیست، با این حال شاید در دربی سروکله‌اش پیدا شود و کادرفنی با حضور او همه را سورپرایز کند. خبر قابل توجه در ارتباط با آل‌کثیر دیروز منتشر شد، زمانی‌که حاضران در تمرین از آمادگی مناسب این بازیکن خبر دادند. شوت زدن بازیکنی که رباط صلیبی‌اش ظاهرا پاره شد اتفاق متداولی در فوتبال نیست و خیلی‌ها را به این فکر انداخته شاید این بازیکن بتواند بازی کند. ضمن اینکه اعلام شده تمرینات پرسپولیس از امروز پشت در‌های بسته خواهد بود.

 

در چند هفته اخیر چندین بار از یحیی گل‌محمدی در خصوص وضعیت این بازیکن مصدوم سوال شده که سرمربی سرخ‌ها نیز پاسخ‌های مبهمی داده است و همین مساله وضعیت عیسی را به یک معما برای هواداران قرمز و در آستانه دربی برای آبی‌ها تبدیل کرده است. این مهاجم ۳۲ ساله پایان امسال قراردادش به پایان می‌رسد و با شرایط مصدومیت و سن وسالش مشخص نیست که شانس پوشیدن پیراهن قرمز‌ها باز هم برای او میسر خواهد شد یا نه. او قصد دارد سالی که شاید آخرین فصل حضورش در این تیم باشد را با یک خاطره عجیب و به یادماندنی برای خودش و هواداران ماندگار کند و چه میدانی برای این کار بهتر از دربی. مهاجمی که تمام تلاشش را کرد از تقدیر عمل جراحی و دوری طولانی‌مدت از فوتبال فرار کند، انگیزه‌ای مهم‌تر از بازی در دربی نخواهد داشت. باید منتظر ماند و دید که آیا این اتفاق خواهد افتاد و رویای قرمز و کابوس آبی فرصتی برای حضور در میدان پیدا خواهد کرد یا نه. برای پرسپولیسی‌ها پیروزی در دربی فارغ از بحث تاثیر آن در قهرمانی شیرینی دیگری دارد و این برد با گل عیسی قطعا طعم آن را به یادماندنی‌تر خواهد کرد.

فوتبال ۳۶۰

 

ارسال نظر