|
شناسه خبر: 8433

چراغ سبز مهاجم مورد علاقه یحیی به پرسپولیسی‌ها

مهاجم مورد علاقه یحیی گل محمدی برای بازی در پرسپولیس فصل آینده به مسئولان این تیم چراغ سبز نشان داده است.

باشگاه پرسپولیس به خواست یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات نیم فصل به شدت دنبال خرید پیمان بابایی رفت. او که در این فصل بازیکن ثابت خط حمله تراکتور بوده، از قبل نیز تمایل به جدایی از تراکتور داشت اما به دلیل قراردادهای سفت و سختی که در تراکتور بسته، موفق به جدایی جمع سرخ‌پوشان نشد.

در همان مقطع شنیده شد باشگاه تراکتور تبریز اعلام کرده است برای انتقال این بازیکن مبلغ ۱۰ میلیارد تومان بابت رضایت‌نامه دریافت می‌کند تا این مبلغ سنگین باعث عدم پیشرفت در مذاکرات دو طرف شود. لغو حضور مهاجم برزیلی باعث شد تا رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس بار دیگر سراغ پیمان بابایی رفته و خواهان جذب این بازیکن شوند. محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور پس از اطلاع از موافقت پرسپولیس با درخواست بالای این باشگاه به طور مستقیم از میر معصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه خواست تا او را به هر باشگاه دیگری جز پرسپولیس بدهند.

زنوزی اعلام کرده بود نه تنها تخفیفی به پرسپولیس برای جذب بابایی نمی‌دهد بلکه او را به این تیم نخواهد داد تا نشان دهد همچنان تمایلی به همکاری با پرسپولیس ندارد! اما در پایان لیگ بیست و یکم قرارداد پیمان بابایی با تراکتور تبریز به پایان رسیده و او می‌تواند آزادانه به هر تیمی که دلش خواست برود.

البته شنیده‌ها حکایت ازآن دارد که پیمان بابایی پیشنهاد خوب و وسوسه انگیزی نیز از یک تیم صنعتی دارد اما خودش ترجیح می‌دهد فصل آینده پیراهن قرمز رنگ پرسپولیس را بپوشد.

او در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر هم تلاش زیادی کرد که رضایتنامه‌اش را از تراکتور بگیرد و پرسپولیسی شود اما به هر دری زد بسته بود و با مخالفت صریح زنوزی مالک تیم تبریزی نتوانست به تهران بیاید.

حالا شنیده می‌شد پیمان بابایی برای فصل آینده به پرسپولیسی‌ها اوکی داده است و باید دید در ادامه و فصل نقل و انتقالات چه اتفاقی می‌افتد؟

 

ارسال نظر