|
شناسه خبر: 8857

رونالدو و مسی فصل آینده همبازی می‌شوند؟

کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد ماندنی نیست و برای فصل آینده مد نظر پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد.

اریک تن‌هاخ تمایلی به حفظ کریستیانو  رونالدو در منچستریونایتد ندارد و این موضوع ممکن است به همبازی شدن رونالدو با مسی در پاری‌سن‌ژرمن بینجامد.

تن‌هاخ به صورت رسمی به عنوان مربی جدید منچستریونایتد معرفی شد و قرار است در تابستان آینده تحول بزرگی در اولدترافورد ایجاد کند. رسانه‌های انگلیسی مدعی‌اند که سرمربی هلندی تمایلی به حفظ ستاره پرتغالی تیم کریستیانو رونالدو ندارد و ممکن است او  را در فهرست فروش قرار دهد.

در همین حال پل مرسون بازیکن اسبق فوتبال انگلیس به کریستیانو رونالدو توصیه کرده تا به پی‌اس‌جی برود و زوجی رویایی را با مسی تشکیل بدهد چرا که از نظر او، اریک تن‌هاخ نمی‌خواهد که رونالدو را حفظ کند. از سوی دیگر یونایتد از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بسیار دور شده و اگر رونالدو در این تیم بماند، فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا به احتمال زیاد بازی نخواهد کرد. با توجه به این که کریس در آخرین سال‌های فوتبال حرفه‌ای خودش قرار دارد، ممکن تصمیم به ترک اولدترافورد بگیرد و راهی تیمی شود که مدعی اصلی لیگ قهرمانان اروپا باشد.

رسانه‌های فرانسوی مدعی اند که پاری‌سن‌ژرمن از ماندن امباپه ناامید شده است و ممکن برای خرید رونالدو دست به کار شود و به این ترتیب هواداران فوتبال شاهد بازی مسی و کریس در کنار هم باشند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

ارسال نظر