|
شناسه خبر: 9061

بازگشت عادل فردوسی‌پور با اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰

بازار میزبان اختصاصی اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰

اکانت اینستاگرامی فوتبال ۳۶۰ در روز‌های گذشته یک ویدئو کوتاه منتشر کرد که از خبری جدید حکایت داشت. محتوای ویدئو حالتی رازآلود دارد و به‌شکلی کاملا زیرکانه خاتمه پیدا می‌کند؛ صدای آشنای عادل فردوسی‌پور را می‌شنویم که می‌گوید فوتبال همراه شماست

عادل فردوسی‌پور با اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ که به‌طور اختصاصی در اپ‌استور بازار عرضه می‌شود، به میان عاشقان فوتبال برگشته. فوتبال ۳۶۰ یک اپلیکیشن جامع فوتبالی برای کاربران گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است و محتوای آن توسط تعدادی جوان نخبه از عوامل قدیم و جدید تیم برنامه ۹۰ که با عادل فردوسی‌پور کار می‌کنند، تهیه می‌شود.

اپلکیشن فوتبال ۳۶۰ زیرنظر عادل فردوسی‌پور با هدف ایجاد تجربه جذاب و متفاوت از دنیای فوتبال شروع به‌کار کرده است و در توضیحاتش آمده: در فوتبال ۳۶۰، فوتبال ایران و جهان را در قالبی جدید، ولی با همان حال و هوای تولیدات قبلی تیمی که دوستش دارید، ارائه می‌کنیم.

یکی از اعضای تیم اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ می‌گوید «نقش پلتفرم‌های تازه برای ارائه محتوا‌های جذاب فوتبالی مهم است و به همین دلیل روی اپلیکیشن تمرکز کرده‌ایم.»

اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ با شعار «فوتبال برای همه» می‌کوشد پاسخگوی علایق همه کسانی باشد که محتوا‌های رسانه‌های دیگر را دنبال نمی‌کنند یا به آن علاقه ندارند. این اپلیکیشن حاوی محتوا‌هایی اختصاصی با موضوع فوتبال داخلی و خارجی است که زیر نظر عادل فردوسی‌پور تهیه می‌شود.

ویدئو‌ها حال‌و‌هوای همان آیتم‌های خاطره‌انگیز برنامه ۹۰ را دارد. می‌توانید علاوه بر ویدئو به اخبار، نتایج زنده، پادکست، نتیجه مسابقات، مباحث مربوط به نقل و انتقالات و بخش‌های مخصوص پیش‌بینی و نظرسنجی دسترسی داشته باشید.

اکانت اینستاگرامی فوتبال ۳۶۰ در روز‌های گذشته یک ویدئو کوتاه منتشر کرد که از خبری جدید حکایت داشت. محتوای ویدئو حالتی رازآلود دارد و در مدت‌زمانی کوتاه و به‌صورت فشرده تصاویری از کریس رونالدو، لیونل مسی، کمال کامیابی‌نیا، ارسلان مطهری، تیم‌ملی فوتبال ایران و... را در زمین فوتبال جلوی چشم بیننده به‌نمایش می‌گذارد. ویدئو سرانجام به‌شکلی کاملا زیرکانه خاتمه پیدا می‌کند؛ صدای آشنای عادل فردوسی‌پور را می‌شنویم که می‌گوید فوتبال همراه شماست و بعد یک گوشی موبایل را می‌بینیم که انگار تمام جهان فوتبالی بیننده را در خود خلاصه کرده است. طراحان ویدئو آن پایین لوگوی آشنای بازار را هم به‌عنوان سرنخی جدید دیگر قرار داده‌اند. اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ به صورت اختصاصی روی بازار عرضه شده است.

اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ حجم زیادی ندارد و سریع دانلود می‌شود. مهمترین نکته درباره آن محیط و فضای تعاملی است. به‌این معنی که کاربر در ابتدای کار تیم‌های ملی و باشگاهی مورد علاقه خودش را انتخاب می‌کند تا اپلیکیشن اخبار را براساس سلیقه او نمایش داده شوند. به‌نظر می‌رسد جذاب‌ترین بخش اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰، ویدئو‌ها باشند. جایی که قرار است محتوای آن با استفاده از مصاحبه‌های اختصاصی و ویژه با ستارگان فوتبال، خلاصه و حاشیه بازی‌ها و تصاویر دوربین‌ها و خبرنگاران اختصاصی فوتبال ۳۶۰ تامین شود. اگر اخبار ورزشی را به‌طور جدی دنبال می‌کنید، حتما در جریان هستید که در هفته گذشته خبر‌هایی درباره ملاقات عادل فردوسی‌پور با بعضی ستارگان دنیای فوتبال منتشر شده بود. بیایید تصور کنیم خوش‌شانس هستیم و این شانس را در نظر بگیریم که حداقل بعضی از این دیدار‌ها با ماجرای رونمایی اختصای از اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ در بازار مرتبط هستند. پس حتما اتفاقات هیجان‌انگیزی در پیش خواهد بود. در این حد که می‌توان امید داشت حضور عادل فردوسی‌پور در فوتبال ۳۶۰، قرار نیست فقط به نقش مدیریت یا ارائه گزارش‌های صوتی و خواندن نریشن محدود شود.

 

ارسال نظر