|
شناسه خبر: 9098

بازیکن ۱۵ میلیارد تومانی در فهرست خرید استقلال

کاوه رضایی یکی از گزینه‌های مدنظر باشگاه استقلال برای فصل آینده است

تنها ۲ بازی تا پایان این فصل لیگ برتر باقی مانده است. لیگ بیست و یکم درحالی به پایان خود نزدیک می‌شود که قهرمان لیگ مشخص شده و بازی‌ها فقط در انتهای جدول جذابیت بالایی دارد. از مدت‌ها قبل تیم‌های لیگ برتری و به خصوص تیم‌های بزرگ فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را برای فصل بعد آغاز کردند و در حال مذاکره برای جذب نفرات مدنظر خود هستند. یکی از کسانی که طی روز‌های اخیر به استقلال لینک شده و صحبت‌های ابتدایی هم برای حضور او در جمع آبی‌ها انجام شده، کاوه رضایی است.

کاوه که سابقه یک فصل بازی برای استقلال را در کارنامه دارد، در سال‌های اخیر در فوتبال بلژیک حضور داشت و در ابتدای حضورش در این کشور هم نمایش‌های بسیار خوبی از این بازیکن شاهد بودیم. رضایی در حالی از استقلال پیشنهاد دریافت کرده که شنیده‌ها حاکی از آن است، این بازیکن برای یک فصل چیزی حدود ۵۰۰ هزار دلار (۱۵ میلیارد تومان) برای استقلال آب خواهد خورد که مبلغ بالایی به حساب می‌آید. مثلا یامگا که بهترین گلزن استقلال در این فصل است، چیزی حدود ۳۵۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد.

 

 

نکته جالب در خصوص کاوه این است که این بازیکن در یکی دو فصل گذشته آمار بسیار ضعیفی داشته و عمدتا مصدوم بوده است. کاوه که در این فصل عضو تیم اودهورلی بلژیک بود، در ۷ ماه اخیر تنها ۵ بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و مجموع دقایق بازی او برای تیمش بسیار پایین است. کاوه رضایی آخرین بار در هفته بیست و پنجم لیگ بلژیک، ۱۰ دقیقه برای تیمش به میدان رفت و بعد از آن دیگر بازی نکرد. همچنین آخرین بازی که کاوه به صورت کامل به میدان رفت،۲۲ نوامبر ۲۰۲۰ و آن هم برای شارلووا بود.

همچنین از آخرین گل باشگاهی این بازیکن بیشتر از یکسال می‌گذرد. یکی دیگر از نکات جالب توجه در مورد رضایی، اما به مصدومیت‌های طولانی و پرتعداد این بازیکن برمی گردد که حتی این موضوع باعث شد تا تیم ملی را هم از دست بدهد. رضایی یک مصدومیت قدیمی از ناحیه مچ پا دارد که بعضی اوقات هم برای درمانش مجبور می‌شود به سراغ یک دکتر هندی در دبی برود. همچنین کاوه در سال‌های اخیر چند باری هم از ناحیه لگن دچار مشکل شد که خیلی به او ضربه زد. رضایی و استقلال هنوز قراردادی برای فصل آینده امضا نکردند و حال باید دید که سرانجام این بازیکن برای فصل آینده چه تصمیمی خواهد گرفت.

خبرورزشی

 

ارسال نظر