|
شناسه خبر: 9170

حذف جنجالی ۵ بازیکن استقلال از تیم ملی

بعد از بازی کردن بازیکنان ملی‌پوش در ترکیب استقلال، دراگان اسکوچیچ آن‌ها را حذف کرد.

طعم شیرینی برگزاری جشن قهرمانی به همراه استقلال، خیلی زود برای بازیکنان ملی‌پوش این باشگاه تلخ شده است. آنطور که سرپرست فدارسیون فوتبال خبر داده، دراگان اسکوچیچ هر ۵ بازیکن ملی‌پوش استقلال را خط زده و گفته حق شرکت در اردوی تیم ملی را ندارند.

به گزارش فرارو، داستان حضور این بازیکنان در اردوی استقلال از همان روز‌های پیش هم بحث‌برانگیز شد. اسکوچیچ با دعوت ۵ بازیکن استقلال به اردوی تیم ملی از آن‌ها خواسته بود در آخرین بازی استقلال که تشریفاتی است بازی نکنند. با وجود این، مسئولان باشگاه استقلال خواستند تا این بازیکنان که زحمت زیادی کشیده بودند در جشن قهرمانی حاضر باشند. دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی هم به شرط آنکه این بازیکنان در ترکیب حضور نداشته و به زمین نروند اجازه داد این ۵ نفر در جشن قهرمانی استقلال حاضر باشند.

 

روز گذشته، اما تمامی بازیکنان ملی پوش استقلال برای این تیم در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان به میدان رفته و بعد هم در جشن قهرمانی شرکت کردند. این موضوع پایه گذار جنجالی جدید شده، چون حالا سرپرست تیم ملی خبر داده هر ۵ بازیکن تیم استقلال از اردوی تیم ملی کنار گذاشته شده‌اند. حمید استیلی با اشاره به این اتفاق گفت: با تصمیم سرمربی تیم ملی این پنج بازیکن از اردوی تیم ملی خط خوردند و حق شرکت در اردو را ندارند.

سیدحسین حسینی، مهدی مهدی پور، امیرحسین حسین زاده، عارف غلامی و صالح حردانی بازیکنان دعوت شده از استقلال به اردوی تیم ملی بودند.

البته حمید استیلی، بعد‌ها در گفتگو با ایسنا دلیل دیگری برای خط خوردن بازیکنان استقلال برشمرد و گفت: قرار بود این بازیکنان ساعت ۵ عصر دیروز (دوشنبه) خود را به اردوی تیم ملی معرفی کنند و بعد با اجازه سرمربی به اردوی استقلال بروند که این کار را انجام ندادند و مستقیما به اردوی استقلال رفتند.

ارسال نظر