|
شناسه خبر: 9386

سرمربی جدید استقلال انتخاب شد؛ اروپایی و جوان

نزدیکان باشگاه استقلال خبر می‌دهند جانشین فرهاد مجیدی را انتخاب کرده‌اند.

داستان انتخاب سرمربی جدید باشگاه استقلال تبدیل به پروسه‌ای خسته‌کننده و تا حدودی نگران‌کننده برای هواداران این باشگاه شده است. درحالی که ۴۸ ساعت بعد از قهرمانی این تیم در لیگ برتر، فرهاد مجیدی تیم جدیدش را انتخاب کرد، استقلال هنوز جانشین او را معرفی نکرده است.

به گزارش فرارو، عدم انتخاب سرمربی جدید، فرصت حضور در نقل و انتقالات را از این باشگاه گرفته و باعث نارضایتی و تجمع هواداران این باشگاه هم شده است. در این بین، استقلال با یکی دو گزینه هم توافقات اولیه را رقم زد، ولی در ثانیه‌های پایانی همه‌چیز به هم ریخت. آخرین گزینه‌ای که عنوان شد به استقلال نزدیک شده الکس نوری، مربی دو ملیتی ایرانی – آلمانی بود. با این حال، آنطور که باشگاه استقلال خبرداده، توافق با نوری به دلیل کارشکنی چند دلال حاصل نشده است.

حالا نزدیکان باشگاه استقلال خبر می‌دهند سرمربی جدید این تیم انتخاب شده، ولی از آنجا که نگران کارشکنی دلالان هستند تا زمان توافق نهایی اسمی از او نمی‌برند. درباره این مربی گفته می‌شود یک سرمربی اروپایی است که سابقه کار کردن در سه قاره مختلف را در کارنامه دارد. او در عین جوانی، کارنامه پربارتری در مقایسه با آندره‌آ استراماچونی ایتالیایی دارد. باشگاه استقلال عنوان کرده تا ۴۸ ساعت دیگر، مراسم معارفه این مربی را برگزار می‌کند.

 

ارسال نظر