|
شناسه خبر: 9513

گزینه جذاب استقلال برای دفاع مشخص شد

باشگاه استقلال قصد دارد در صورت فراهم شدن شرایط، مدافع ایرانی - انگلیسی را به خدمت بگیرد.

جدایی محمد دانشگر و پیوستن مدافع تیم استقلال به سپاهان شوک بزرگی به این تیم و هوادارانش وارد کرد. این بازیکن خواهان قرارداد سنگینی برای تمدید قراردادش شده بود که مورد موافقت استقلال قرار نگرفت.

این بازیکن هم طبق اطلاع رسانی بسیاری از رسانه‌ها با قرارداد سنگینی به سپاهان پیوست و قراردادش را امضا کرد. خبرهایی هم به گوش رسیده که این بازیکن پیش قسط قراردادش را دریافت کرده است که برابر رقم کل قراردادش در فصل گذشته با استقلال بوده است.

مسئولان استقلال با وجود اینکه از سوی هواداران‌شان تحت فشار قرار گرفته‌اند بدون توجه به حواشی دنبال گزینه‌های جذابی هستند. یکی از بازیکنان مدنظر استقلال برای جانشین دانشگر کسی نیست رایان تفضلی مدافع ایرانی - انگلیسی که در لیگ دسته اول انگلیس بازی می‌کند. 

 

تفضلی که پدر ایرانی و مادر انگلیسی دارد فصل گذشته در تیم وایکام واندرز بازی می‌کرد. جالب است که این بازیکن فصل گذشته نیز در لیست فرهاد مجیدی قرار داشت که انتقال او در نهایت انجام شد. مسئولان استقلال علاوه بر تفضلی نفراتی مثل سامان فلاح از پیکان، جان‌ملکی از نساجی مازندران و مدافع هوادار در لیست آبی‌پوشان قرار دارند. 

 

ارسال نظر