۲۵۵۲

اخطار ‌فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه‌؛

در دوستی با صهیونیست‌ها افراط نکنید‌

فرمانده کل سپاه خطاب به مرتجعان منطقه گفت: در دوستی با صهیونیست‌ها افراط نکنید چرا که آنها در هر سرزمینی رشد کنند جز آتش نخواهد بود .

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی صبح امروز در مراسم الحاق 340 فروند انواع شناور‌های تندرو هجومی با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: به مرتجعان منطقه اخطار می‌دهیم که صهیونسیت‌ها شجره ملعونه هستند که در هر سرزمینی رشد کنند جز آتش نخواهد بود و اجازه دادن به آنها جز نشانه دشمنی با مسلمانان چیز دیگری نیست و شما در دوستی با صهیونیست‌ها افراط نکنید.

وی خطاب به آمریکایی‌ها با بیان اینکه شما در میدان فشار علیه ملت ایران شکست خورده‌اید، افزود: سیاست‌های شکست‌خورده خود را تکرار نکنید و لنزی که تا به امروز از دریچه آن به ملت ایران نگاه می‌کردید را کنار بگذارید.

سردار سلامی با اشاره به اینکه این الحاق‌ها در شرایط تحریم انجام شده است، گفت: این ملت استقلالش را با تحریم عوض نمی‌کند، ما از نتایج و پیامدهای آن عبور کرده‌ایم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه این الحاق بخشی از تلاش گسترده خادمان و مجریان سیاست‌های دفاعی قدرتمند دفاعی است و این داستان ادامه دارد، تصریح کرد:‌ نیروی دریایی در ارتفاع قدرتمندتر می‌شود. روی سطح افق‌های بلندی طراحی شده و گسترش خواهد یافت و در زیر سطح برنامه‌های جدیدی توسعه خواهند یافت.

دیدگاه‌ها
دیدگاه تازه‌ای تایید نشده است...