۲۶۲۳

نماینده مردم شهرکرد:

دولت بخشی از اصلاحات مدنظر مجلس را جدی نگرفته است

عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس گفت: با توجه به تورم افسارگسیخته سال جاری، انتظار می رفت لایحه بودجه ۱۴۰۰ به نحوی تدوین میشد که فشار بیشتری حاصل نشود.

احمد راستینه هفشجانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لایحه اصلاحی بودجه 1400 ارائه شده از سوی دولت، گفت: انتظار می‌رفت نواقص و معایب یاد شده در لایحه قبلی اصلاح شود که هنوز بخشی از اصلاحات جدی انجام نشده است.

نماینده مردم شهرکرد، بن وسامان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شفافیت منابع و مصارف، تورم زا نبودن و همچنین توجه به کسری عملیاتی از جمله نکاتی مد نظر نمایندگان مجلس بود که باید لایحه اصلاحی رعایت میشد.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به تورم افسارگسیخته سال جاری، انتظار می رفت لایحه طوری تدوین میشد که فشار بیشتری حاصل نشود؛ معتقد هستیم علاوه بر تمرکز لایحه بودجه 1400 بر معیشت مردم، باید در تدوین لایحه طوری عمل میشد تا حمایت های جبرانی برای طبقات محروم خصوصا افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی پیش بینی شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: منتخبان ملت در قوه مقننه اعتقاد دارند کاهش وابستگی بودجه به نفت و ارائه سازوکار مناسب برای حوزه ارز باید در لایحه اصلاحی ارائه شده از سوی دولت مورد توجه قرار می گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته باید اذعان کرد نمایندگان مجلس اعتقاد دارند دولت نباید بدون برنامه و بودجه باشد از این رو تلاش می کنند تا به دولت کمک شود.

دیدگاه‌ها
دیدگاه تازه‌ای تایید نشده است...