۲۷۰۶

رهبر انقلاب در پیامی به انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:

آماده نقش آفرینی شوید

رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه‌وپنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، نشاندن نشان «نقش‌آفرینی در مسائل اساسی» بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه‌وپنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، نشاندن نشان «نقش‌آفرینی در مسائل اساسی» بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند. متن پیام رهبر معظم انقلاب را که روزگذشته (شنبه ۲‌اسفند) توسط حجت‌الاسلام احمد واعظی، نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان در اروپا آنرا در نشست مجازی این اتحادیه قرائت شد، به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
دانشجویان عزیز
هر روز که می‌گذرد اهمیت نقش جوانان در پیشرفت کشور و تضمین آینده آن بیشتر آشکار می‌شود. بلیّه عمومی کرونا هم این را یک‌بار دیگر به اثبات  رسانید.  همت، انگیزه و امید شورانگیز جوانان در این ماجرا نیز مانند بسیاری از مسائل کشور، پیشران گشایش‌های علمی و عملی شد. این یکی از برترین افتخارات انقلاب اسلامی است که توانسته است نشان «نقش‌آفرینی در مسائل اساسی» را بر سینه جوانان برومند کشور
 بنشاند. از شما دانشجویان عزیز انتظار می‌رود که در این فرصت مغتنمی که در اختیار شماست، خود را هر چه بیشتر به صلاحیت‌های علمی و دینی و اخلاقی آراسته کنید و آماده نقش‌آفرینی شوید، و اتحادیه انجمن‌های اسلامی در این‌باره دارای وظیفه‌ای سنگین‌تر و البته افتخارآمیزتر است.
والسلام علیکم و رحمةالله
سیّدعلی خامنه‌ای
اول اسفند‌۱۳۹۹

  •  

دیدگاه‌ها
دیدگاه تازه‌ای تایید نشده است...