۲۷۷۲

خبر

احدیان ، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت شد

پس از برگزاری چهارمین مجمع عمومی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در 29 بهمن ماه که طی آن ترکیب جدید اعضای شورای مرکزی به مدت سه سال انتخاب شدند.

پس از برگزاری چهارمین مجمع عمومی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در 29 بهمن ماه که طی آن ترکیب جدید اعضای شورای مرکزی به مدت سه سال انتخاب شدند، دیروز سه شنبه 5 اسفند اعضای این شورا در جلسه‌ای به اتفاق آراء سعید احدیان را به عنوان دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی برگزیدند. همچنین در جلسه دیروز شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی، محسن پیرهادی به عنوان رئیس شورای مرکزی و سید غنی نظری نیز به عنوان سخنگوی جمعیت انتخاب شدند.

 حرکت بر مدار مدیریت جهادی است
جمعیت پیشرفت و عدالت در پایان نشست مجمع عمومی خود، بیانیه‌ای 13ماده‌ای صادر کرد که  در بخشی از این بیانیه به انتخابات ریاست‌‌جمهوری سال آینده پرداخته و تصریح شد که همه جریان‌‌‌های انقلابی باید ضمن هم‌گرایی، بر مدار مدیریت جهادی حرکت کنند. این بیانیه تصریح کرد: سال سرنوشت‌ساز ۱۴۰۰ و انتخابات ریاست‌‌جمهوری پیش روست. همگرایی تمام اضلاع و جریان‌های انقلابی و دلسوز ایران، لازمه این انتخاب، حرکت بر مدار مدیریت جهادی و تفکر انقلابی بایسته آن 
است.  این بیانیه افزود: دولت سیزدهم جمهوری اسلامی باید به دست شخصیتی ملی همچون حاج قاسم سلیمانی تشکیل شود که فصل مشترک تمام اضلاع چتر گسترده انقلاب اسلامی و در نقطه مقابل استکبار و ارتجاع خارجی و تحجر در داخل بود. پدیده بزرگ و بی‌نظیری که در تشییع پیکر سیدالشهدای مقاومت بروز یافت، نشان از آن داشت که ملت ایران اگر شخصیتی در تراز حاج قاسم و بر مدار خط امام و رهبری بیابند، او را همچون نگین انگشتری حلقه می‌کنند و در کنارش مجاهدانه می‌ایستند. این بیانیه تصریح کرد: مشکلات امروز کشور بدون حمایت و مشارکت مؤثر مردم قابل رفع نیست. دولت جوان انقلابی با چنین روحیه‌ای قابلیت تحقق خواهد داشت.

دیدگاه‌ها
دیدگاه تازه‌ای تایید نشده است...