۳۰۰۹

فولر: آلمان می‌تواند قهرمان یورو 2020 شود

مهاجم و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال آلمان به موفقیت «مانشافت» در یورو 2020 اعتقاد دارد.

«رودی فولر» به موفقیت تیم ملی آلمان در مسابقات جام ملت های اروپا «یورو 2020» بسیار باور دارد. او از طرفی اعلام کناره گیری «یواخیم لو» از سرمربیگری تیم کشورش را «اقدامی رهایی بخش» تلقی می کند.

فولر که زمانی در خط حمله تیم ملی آلمان می درخشید، در جام جهانی 2002 در نقش سرمربی تیم ملی کشورش را هدایت کرد و ژرمن ها را تا فینال رساند.

او که اکنون به عنوان مدیر ورزشی بایرلورکوزن کار می کند و برنامه می دهد، در مورد آینده تیم ملی آلمان در مسابقات جام ملت ها و بعد از آن دوره بدون «یواخیم لو» اظهار نظر است.

 

*فولر چه گفت؟

فولر در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت: گروهی که در آن هستیم، سخت است اما با حضور لو در راس تیم ملی و مجموعه‌ای که در اختیار دارد، امکان دست یابی به هر عنوانی وجود دارد حتی قهرمانی.

اسطوره ژرمن ها در حالی چنین اظهارنظری کرده که تیم ملی آلمان در مرحله گروهی یورو 2020 با فرانسه، قهرمان جهان و پرتغال، قهرمان دوره قبل اروپا همگروه است.

 

*آرزوی فولر

فولر 60  ساله که سال ها در نقش مربی و مدیر فعالیت کرده و بسیار باتجربه است، تصمیم هفته گذشته یواخیم لو را برای کناره گیری از تیم ملی آلمان، راهی برای برداشتن فشار از تیم ملی تلقی می کند.

مهاجم سال های 1982 تا 1994 مانشافت اظهار داشت: به نظرم اعلام این تصمیم برای همه آنهایی که مرتبط هستند، حتی برای شخص یواخیم لو، اقدام کوچکی جهت رهایی و برداشتن فشار است.

وی افزود: مردم می دانند که ماجرا چیست. من بعد از آن همه سال های خوبی که با او داشتیم و اوجش جام جهانی 2014 بود، برای او در پایان جام ملت های اروپا پایانی خوش و آشتی جویانه را آرزو می کنم.

دیدگاه‌ها
دیدگاه تازه‌ای تایید نشده است...