۳۰۹۳

غیبت‌های عجیب مربی تیم ملی والیبال

مربی تیم ملی والیبال ایران در اردوهای آماده‌سازی حضور پیدا نمی‌کند.

تیم ملی والیبال ایران در سال جاری لیگ‌ ملت‌ها و بازی‌های المپیک توکیو را پیش رو دارد و خود را برای حضور شایسته در این رقابت‌ها آماده می‌کند. بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده‌سازی این تیم، از 11 فروردین‌ماه در فدراسیون حاضر شدند و پس از انجام سه باره تست PCR، تمرینات بدنسازی خود را آغاز کردند.

امیر غفور، علی شفیعی، محمد طاهر وادی، مسعود غلامی، محمد جواد معنوی‌نژاد، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل‌نژاد، میثم صالحی، سلیم چپرلی، مرتضی شریفی، اسماعیل مسافر، رضا عابدینی، مهران فیض امام‌دوست، مهدی مرندی و اسماعیل طالبی بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی هستند. 

امیر خوش‌خبر (سرپرست)، محمدرضا تندروان، عظیم جزیده، داوود مقبلی و کامبیز یعقوبی (کمک مربیان)، سیامک افروزی (فیزیوتراپیست)، مهدی خباز (بدنساز)، نوید مشجری و علی تاج‌الدین (آنالیزور) و علی پیشیاره (ماساژور) از اعضای کنونی کادر فنی تیم ملی هستند. این در حالی است که پیمان اکبری به دلیل مثبت شدن تست کرونایش در قرنطینه است. همچنین با وجود اینکه نام سعید رضایی به عنوان یکی از مربیان تیم ملی اعلام شده بود، او تاکنون در اردو حضور پیدا نکرده است.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد دلیل غیبت سعید رضایی در تمرینات تیم ملی اظهار داشت: طی آخرین صحبتی که با رضایی داشتم وی درخواست کرد تا چند روز به او زمان بدهیم و به نوعی مرخصی گرفت. اطلاعات بیشتری درمورد عدم حضورش در اردو ندارم و هنوز هیچ خبری درمورد شرایطش به ما نداده است. چند بار هم با وی تماس گرفتم، اما موفق نشدم با او صحبت کنم.

دیدگاه‌ها
دیدگاه تازه‌ای تایید نشده است...