۳۱۲۸

فاجعه کرونایی در پیش است /وضعیت قرمز در ۸ شهرستان بوشهر

با توجه به رشد صعودی و افزایش چند برابری آمار ابتلا به کرونا در استان بوشهر، وضعیت کرونایی شهرستان‌های گناوه، تنگستان، دشتی، کنگان و عسلویه هم در ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۰ قرمز شد.

بر اساس گزارش نرم‌افزار سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان‌های گناوه، تنگستان، دشتی، کنگان و عسلویه از روز چهارشنبه ۱۸ فروردین‌ماه نیز قرمز شد. بر این اساس شهرستان‌های دیلم، گناوه، دشتستان، بوشهر، تنگستان، دشتی، کنگان و عسلویه در وضعیت قرمز کرونایی و شهرستان‌های دیّر و جم در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

این در حالی است که همچنان خبری از محدودیت جدی در ارتباط با حضور کارمندان در ادارات، برگزاری مراسمات و فعالیت واحدهای صنفی وجود ندارد و اکثر فعالیت‌ها مانند سابق جریان دارد و از اسفندماه رسانه‌ها و کارشناسان از وقوع فاجعه کرونایی در استان بوشهر خبر داده بودند و از این بابت ابراز نگرانی کرده بودند. 

به گزارش ایسنا، دیدوبازدیدهای نوروزی، سفرها و پروازها و تورها، شلوغی بازارها و تفریحگاه‌ها، موج چهارم بیماری و حالا قرمز شدن تمامی مراکز استان‌ها نوید روزهای خوبی را نمی‌دهد که مانند همه روزها و ایامی که گذشت امیدواریم برای این وضعیت چاره‌ای اندیشیده شود.

دیدگاه‌ها
دیدگاه تازه‌ای تایید نشده است...